FAKTURANT/KA, POKLADNÍ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Liberecký k.   Obor: management    Nástup: 17.6.2024    Plat: 25000,-

Náplň práce

Náplň práce: vystavování odběratelských faktur, zpracování účetních dokladů, evidence a zařazování majetku, zpracování inventur majetku, administrativní práce spojené s nájemními smlouvami ubytoven, kompletní operace hlavní pokladny (práce s hotovostí), zpracování cestovních příkazů, zpracování honorářů – administrace smluv pro hostující umělce

PožadujemePožadujeme: znalost základů účetnictví, uživatelská znalost práce na PC, zejména MS Office, znalost ekonomického softwaru Vema výhodou, ochota učit se novým věcem a vzdělávat se, zodpovědný a pečlivý přístup k práci, komunikační dovednosti, bezúhonnost.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme: práci v přátelském kolektivu, trvalé zaměstnání v dlouhodobě zavedené kulturní instituci, pružnou pracovní dobu, možnost občasné práce z domova, možnost prohlubování vzdělávání, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na produkty spoření na stáří, Multisport kartu, aj.

Minimální nástupní plat od 25.000 Kč - platové zařazení se řídí dle nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platový tarif je stanoven dle dosažené praxe a splnění kvalifikačních předpokladů vzdělání). Po zapracování možnost osobního ohodnocení.
Nástup od 17.6.2024, případně dle dohody.

Počet zobrazení nabídky práce: 5354             Inzerát FAKTURANT/KA, POKLADNÍ vložen: 2024-05-21

Pracovní místo FAKTURANT/KA, POKLADNÍ nabízí

Divadlo F.X.Šaldy Liberec, příspěvková organizace

    vytváření a výroba inscenací činohry, opery a baletu, uvádění hostujících souborů, organizování různých kulturních festivalů, realizace ediční činnosti

IČO: 00083143

Adresa:
   Zhořelecká 344/5
   Liberec 1
   460 01

Kontakní osoba:   Romana Pospíšilová

Tel.: 602 103 704
Fax.:
Email: pospisilova@saldovo-divadlo.cz
Internet: www.saldovo-divadlo.cz