Obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

- získávání kontaktů na nové zákazníky
- rozvoj obchodních příležitostí
- obchodní prezentace a samostatná jednání
- tvorba většího počtu zakázek najednou
- tvorba nabídek pro zákazníka ( ne rozpočtů )
- vedení zakázek a udržení komunikace se zákazníkem
- udržování vztahů se zákazníkem za účelem dalších obchodních příležitostí

Požadujeme- Reprezentativní vystupování na vysoké úrovni
- obchodní duch a vysoké komunikatvní schopnosti
- znalost stavebního prostředí z oblasti revitalizací bytových domů
- řidičský průkaz B
- znalost práce s PC (excell word) - pokročilý uživatel

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme - kolektiv profesionálů s technickou podporou obchodu
- 3 měsíce na zaučení !
- Prémie ze zakázky
- příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
- flexibilní pracovní doba
- služební vůz
- notebook a telefon
- SickDays
- 4 týdny dovolené

Životopis zasílejte naobchod@prourban.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 6283             Inzerát Obchodní zástupce vložen: 2021-05-31

Pracovní místo Obchodní zástupce nabízí

PRO URBAN s.r.o.

Předmět podnikání:
    Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Izolatérství
Zednictví
Výroba, obchod a služby neuvedené v příl.1-3 živnostenského zákona

IČO: 28409434

Adresa:
   Prunéřov 389
   Kadaň
   43201

Kontakní osoba:   Tučím Lukáš

Tel.: 606625137
Fax.:
Email: tucim@prourban.cz
Internet: www.prourban.cz