ZEDNÍK / STAVEBNÍ DĚLNÍK

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: jiné    Nástup:     Plat: 25000,-

Náplň práce

veškeré zednické práce - především omítky, vyzdívání, zazdívání, opravy, betonáže a další základní práce zednického řemesla
obkladačské práce - obklady, dlažby, zámková dlažba
Požadavky:
samostatnost
spolehlivost
zodpovědnost
všeobecný přehled o zednickém řemesle
aktivní řidič
vyučení není podmínkou

Požadujemesamostatnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímepráce na plný úvazek (případně jiná forma úvazku dle dohody)
odměna dle pracovního nasazení 18.000 - 25.000Kč
práce v Plzni a okolí
nástup je možný hned nebo dle dohody

Životopis zasílejte nakancelar@stavbyrks.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 80             Inzerát ZEDNÍK / STAVEBNÍ DĚLNÍK vložen: 2021-04-13

Pracovní místo ZEDNÍK / STAVEBNÍ DĚLNÍK nabízí

Stavby RKS s. r. o.

Předmět podnikání:
    provádění staveb, jejich změn a odstraňování

IČO: 09540733

Adresa:
   Plovární 6
   Plzeň
   30100

Kontakní osoba:   Ing. Jan Fictum

Tel.:
Fax.:
Email: kancelar@stavbyrks.cz
Internet: https://www.stavbyrks.cz/