HledámPráci.cz - logo
        
Úvod Napište nám Mapa serveru Kontakt Nápověda Rychlé odkazy:    IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing    

Hledám práci

  TOP nabídky práce
  EXTRA Job
  Volná místa
  Personální agentury
  Zaměstnavatelé
Elita nabízí práci

ADITUS - personální společnost
personální agentura


Pro studenty

  Práce absolventi
  Brigády

Životopis

  Životopis vzor

Pracovní pozice

  Analytik
  Asistentka
  Key Account Manager
  Marketing manager
  Mzdová účetní
  Nákupčí
  Obchodní zástupce
  Programátor
  Realitní makléř
  Recepční
  Tester
  Účetní
  IT Freelancer

Poradna

  Právní poradna
  Poradna zaměstnání
  Zákoník práce slovník
Dej si pauzu
  jak líná velbloud?
  jak se rozmnožuje želva sloní?
  jak relaxuje klokan?
 

Nápověda personálního serveru HledámPráci.cz

Nápověda pro personální agentury a firmy - NABÍZÍME PRÁCI

Personální server HleámPráci.cz prostřednictvím svého personálního systému nabízí základní služby (registrace, firemní profil, zadávání inzerátů, aktivace/deaktivace inzerátů, update inzerátů, procházení životopisů) zcela zdarma.
     Personální server dále nabízí nadstandardní placené služby, které umožňují firmám nabízející volné pracovní pozice efektivnější způsob hledání potencionálních zaměstnanců. Nabídku těchto služeb můžetenaleznete zde.

Obsah:
    - registrace na serveru HledámPráci.cz
    - přihlášení do systému
    - změna údajů o vaší společnosti
    - vložení (zadání) nového inzerátu do systému
    - správa inzerátů (změna obsahu, de/aktivace=archiv, odstranění ze systému)
    - Jak aktualizovat inzerát
    - procházení životopisů
 
Registrace na serveru HledámPráci.cz
Registrovaným členem personálního systému HledámPráci.cz se zdarma stáváte po správném vyplnění registračního formuláře.Údaje zde vyplněné se stávájí součástí vašeho firemního profilu, který je zobrazován jako součást každého vašeho inzerátu. (pozn. email, jenž uvedete při registraci je využíván pro odpovědi na váš inzerát - tzn. odpoví-li uchazeč na váš inzerát prostřednictvím "odpovědního formuláře" systému HledámPráci.cz, tak jeho odpověď bude doručena právě na tento email).
V rámci registrace si zvolíte vaše uživatelského jméno a heslo, které slouží pro přihlášení=vstup do firemní části systému HledámPráci.cz (pozn. jsou rozlišována malá a velká písmena).

Přihlášení do systému
Po kliknutí na odkaz přihlášení v pravém menu - NABÍZÍME PRÁCI - budete vyzváni k zadání vašeho uživatelkého jména a hesla. Po vyplnění klikněte na tlačítko --Přihlásit--. Pokud jste zapomněli vaše heslo klikněte zde a zadejte vaše uživatelské jméno. Po odeslání vaší žádosti tlačítkem --Zaslat heslo--, Vám bude na váš email, zadaný při registraci, doručeno vaše heslo. V případě dalších problémů nás prosím kontaktujte na info@hledampraci.cz.

Změna údajů o vaší společnosti
Údaje o vaší společnosti, které jsou součástí vašeho firemního profilu, můžete změnit po přihlášení do systému HledámPráci.cz kliknutím na odkaz změna údajů. V rámci této změny můžeté také měnit vaše přístupové heslo do firemní části serveru.

Vložení (zadání) nového inzerátu do systému
Po přihlášení do systému klikněte v menu - NABÍZÍME PRÁCI - na odkaz vložit inzerát. Po vyplnění údajů (povinné označené *) zkontrolujte obsah formuláře pomocí tlačítka --kontrola údajů--. Je-li formulář správně vyplněn, klikněte na tlačítko --odeslat inzerát--. Na následující stránce si ještě jednou můžete zkontrolovat zadané údaje. Pokud chcete vidět, jak bude inzerát skutečně vypadat klikněte na tlačítko --Náhled--. Pro potvrzení údajů inzerátu a jejich vložení do systému HledámPráci.cz klikněte na --Přidej inzerát--. Pro opravu/změnu údajů klikněte na --...zpět--.

Správa inzerátů
Správa inzerátů je přístupná po přihlášení do systému HledámPráci.cz kliknutím na odkaz správa inzerátů. Správa inzerátů Vám umožňuje pohodlným a snadným způsovem spravovat vaše portfolio personálních inzerátů. Můžete sledovat statistiky zobrazení inzerátů, měnit údaje inzerátů, mazat inzeráty a deaktivovat/aktivovat inzeráty (=přesun do a z archivu).
      Po změně údajů inzerátu dojde k vynulovaní statistik shlédnutí tohoto inzerátu, protože se jedná již o jiný inzerát.

Jak aktualizovat inzerát
Aktualizací inzerátu se rozumí změna datumu u inzerátu. Toto datum je atributem, jímž se řídí pořadí inzerátů ve výpisech volných pracovních míst. Na předních místech se vypisují inzeráty s nejaktuálnějším datem, čímž se zvyšuje pravděpodobnost jejich shlédnutí potencionálními uchazeči.
      Aktualizaci lze provádět v zásadě 3-mi způsoby. Pomocí změny údajů inzerátu, což je však spojeno s vynulováním statistik shlédnutí příslušného inzerátu. Nebo pomocí deaktivace (=přesunutí do archivu) a následné aktivace inzerátu, což je podstatně jednodušší způsob, a navíc nedochází k nulování statistik zobarzení inzerátu. Posledním nejednodušším a zároveň uživatelsky nejpříjemnějším způsobem je využití služby Hromadné aktualizace inzerátů, pomocí které vyberete příslušné inzeráty a stiknutím jediného tlačítka dojde k jejich aktualizaci.

Procházení životopisů
Životopisy uchazečů jsou dostupné registrovaným uživatelům, jenž v rámci personálního systému HledámPráci.cz nabízí volné pracovní pozice. Po přihlášení do systému a kliknutí na odkaz procházení životopisů, se uživatel dostane na stránku, kde zvolením hodnot jednotlivých kritérií může vyhledávat v databázi životopisů.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na help@hledampraci.cz


Přihlášení
jméno   
heslo   
 
Nový zaměstnavatel  
 
Služby
co nabízíme  
klientské programy  
ceník  
reklama  
partnerské servery  
info pro webmastery  
 


© Hledám Práci.cz - personální server

www.hledampraci.cz
E-mail: personalni-server@hledampraci.cz
všechna práva vyhrazena